VK-logo

Mobilní aplikace Vrchařská koruna sklízí úspěch

03.06.2020 13:20:40
2663x Zobrazeno

Již téměř 700 stažení má na svém kontě mobilní aplikace s názvem VRCHAŘSKÁ KORUNA. Uživatelům nabízí zdarma ucelený přehled všech 28 Vrchařských korun, které fungují na území České republiky a Slovenska.

enter image description here

Mobilní aplikace VRCHAŘSKÁ KORUNA, kterou pro véčkaře vyvíjí rožnovská společnost Navmatix (www.navmatix.com), je zdarma ke stažení pro android i iOS. Pokud zdoláváte kteroukoliv z 28 fungujících Vrchařských korun, najdete v ní spoustu cenných informací, které do ní průběžně doplňují jejich jednotliví organizátoři.

Uživatelé v aplikaci najdou především základní pravidla jednotlivých Vrchařských korun, přehled aktuálně platných vrcholů včetně jejich rozmístění v mapě (nově na podkladu mapy.cz) a také kontaktní údaje na organizátory příslušných Vrchařských korun.

"Chystáte se na dovolenou v českých či slovenských končinách a hodláte ji strávit aktivně na kole? Mobilní aplikace VRCHAŘSKÁ KORUNA pro vás může být ideálním pomocníkem při orientaci během zdolávání vrcholů v neznámém prostředí," uvedl Michal Horský, jeden z organizátorů Vrchařské koruny Valašska, která vznik aplikace iniciovala.

Mobilní aplikace stále prochází vývojem. Cílem je, aby postupem času nabídla uživatelům také uživatelské rozhraní s možností uploadování fotografií dobytých vrcholů všech Vrchařských korun včetně následného odeslání kompletní fotodokumentace organizátorům příslušné Vrchařské koruny.

Mobilní aplikace je také plně kompatibilní s novým rozcestníkem Vrchařských korun www.vk-bike.eu.

Michal Horský