VK-logo

Stáhněte si aplikaci Vrchařská koruna

28.03.2020 7:35:43
3389x Zobrazeno

Jak jsme již avizovali na galavečeru ON Semiconductor VKV, novinkou, kterou jsme spustili pro ročník 2020, je mobilní aplikace s názvem VRCHAŘSKÁ KORUNA. Jejím autorem je náš významný partner – společnost Navmatix.

enter image description here

Tato aplikace nabízí uživatelům kompletní přehled všech 27 Vrchařských korun (VK), které v letošním roce budou působit na území České a Slovenské republiky. Přehled je jak písemný, tak s mapovým členěním území působnosti jednotlivých VK.

Součástí je lokalizace uživatele dle GPS souřadnic jeho mobilního telefonu. Snadno tak lze zjistit, na území které VK se uživatel právě nachází. Po rozkliknutí tohoto území se mu pak zobrazí detailní informace k příslušné VK – pravidla, přehled kategorií, kontaktní údaje na organizátory a také samozřejmě výčet všech vrcholů pro daný ročník této VK. Vrcholy jsou podle svých GPS souřadnic rovněž zakresleny v mapě a po kliknutí na se zobrazí podrobné informace.

Celá aplikace, která nese název VRCHAŘSKÁ KORUNA, je nyní volně ke stažení pro android prostřednictvím služby obchod play. A připravuje se její spuštění i pro apple.

Informace jsou do aplikace nahrávány průběžně podle toho, jak je dodají organizátoři jednotlivých VK. Proto buďte trpěliví, stále řada informací schází a bude doplňována s blížícím se startem nového ročníku.

Pokud se tato mobilní aplikace ujme (a my věříme, že zcela jistě), v budoucnu do ní plánujeme doplnit řadu dalších služeb, jako například uživatelské rozhraní s možností uploadování fotek apod.

Mobilní aplikací to však nekončí. S ní bude propojen i nový rozcestník Vrchařských korun www.vk-bike.eu, jehož vývoj se dokončuje a který nahradí ten stávající.

Takže teď už nezbývá než jen mobilní aplikaci VRCHAŘSKÁ KORUNA stáhnout (zdarma) a začít si s ní užívat dobývání vrcholů jednotlivých VK. Jistě to bude užitečný pomocník třeba v regionech, do kterých zavítáte sporadicky.

Pár screenů jak této aplikace, tak dokončovaného nového rozcestníku VK najdete ZDE.

Michal Horský