VK-logo

Stanislav Koubík zdolal neuvěřitelných 12 Vrchařských korun

28.03.2020 7:30:00
2431x Zobrazeno

Z celkového počtu 23 Vrchařských korun si mohli vloni cyklisté vybrat při svých toulkách po krajích českých a slovenských. Řada z nich se rozhodla dobýt větší počet Vrchařských korun. Víte, kteří byli v tomto ohledu nejaktivnější?

Největším dobyvatelem se stal Stanislav Koubík z Pacova (na snímku druhý zprava), který se stal držitelem neuvěřitelných 12 Vrchařský korun. O jednu méně má na svém kontě Radoslav Tilandy z Trenčína (třetí zprava) a nejlepší ženou se stala s deseti „zářezy“ Marcela Kubíčková z Dolní Bečvy (čtvrtá zprava). Následují čtveřice bikerů s osmi Vrchařskými korunami, a to Ivan Záhumenský z Trenčína (uprostřed), Aleš Cáb ze Stříteže nad Bečvou (čtvrtý zleva), Martin Kašík z Přílep (třetí zleva) a Ján Majchrovič z Dubnice nad Váhom. Šesti zdolanými Vrchařskými korunami se pyšní trio Ján Lacko ze Žiliny, Radek Spáčil z Holešova a Milan Straka z Trenčína (všichni na snímku scházejí). Úctyhodný výkon podal i Jakub Novák ze Slavičína (druhý zleva), který kromě tří dobytých Vrchařských korun na kole pokořil další čtyři jako turista. Jeho otec Josef Novák (na snímku schází) má na svém kontě dvě Vrchařské koruny jako cyklista, pět jako turista a jednu na elektrokole.

Největší véčkaři-dobyvatelé si ocenění převzali na galavečeru Vrchařské koruny Valašska, a to z rukou tamních organizátorů Adama Hlocha (vlevo) a Michala Horského (vpravo). Gratulujeme!

enter image description here

Michal Horský