Vrchařská koruna

Východních Čech


Třicátá první držitelka VKVČ 2020 - cyklistická kategorii - Anna Batulková

13.11.20 6:48:53
518x Zobrazeno

Zdravím všechny, 7.11.2020 se stala 31 držitelkou VKVČ 2020 v cyklistické kategorii Anna Batulková. K tomu jí gratuluji. Je to pro ní první účast ve VKVČ a hned se jí podařilo zdolat všech 20 vrcholů. Jako poslední zdolala v sobotu Polomský kopec. Rozhovor s ní se můžete přečíst zde :

 1. otázka - Které tři vrcholy Vás nejvíce zaujaly? Ostružník, Stonehenge, Tyršova Rozhledna
 2. otázka - Měla jste při dobývání vrcholů defekt, nebo jiný cyklistický problém? Co si vzpomínám, tak jsem asi 2x píchla duši, jinak nic.
 3. otázka - Použila jste při dobývání vrcholů vlak, nebo auto na přiblížení? Nebo jste vše ujela na kole? Pro přiblížení ke vzdálenějším vrcholům jsem používala vlak.
 4. otázka - Použila jste při zdolávání vrcholů mtb, trek, gravel, nebo silniční kolo? Případně můžete napsat i značku svého kola, kol. Silnička Rock Machine, MTB Merida a staré MTB Author. Co se dalo, tak jsem objela na silničce.
 5. otázka - Dobývala jste vrcholy sama, nebo s někým? Některé sama, některé s přítelem.
 6. otázka - Kolik km jste najela v rámci VKVČ 2020 a jaký čas jste strávila na kole, případně kolik jste nastoupala výškových metrů k vrcholům? Přesné statistiky si nevedu, ale vzdálenost byla tak 700km. Většinou to bylo pojaté jako celodenní výlet.
 7. otázka - Stáhnula jste si mobilní aplikaci VK a použila jste jí někdy? Stáhla, ale nepoužila. Používám mapy.cz.
 8. otázka - Který vrchol Vám dal nejvíc zabrat, případně došlo i na tlačenku kola? Nebo jste se se všemi kopci poprala a zdolala je ? Kolo jsem tlačila na Doskočilovu vyhlídku, kdy jsem měla silniční kolo, takže to jet nešlo a na Studenecké skály, kdy jet nešlo ani na MTB 🙂
 9. otázka - Kolik tipujete, že bude držitelů VKVČ ? Tipuji 38 držitelů.
 10. otázka - Budete jezdit i další Koruny? Další Koruny jezdit nebudu.
 11. Jak by jste celkově zhodnotila vývoj VKVČ ? Případně, co by jste vylepšila ? Byl to můj 1. ročník a jsem spokojená, do dalšího ročníku se zapojím zase.
 12. otázka - Zde můžete napsat cokoliv, co by jste chtěla, prozradit o sobě, o svých cyklo zážitcích, úspěších, plánech atd. Nebo cokoliv Vás napadne. Díky za pořádání fajn akce, která člověka zavede na nová místa, která by třeba ani sám neobjevil. Těším se na další ročník.
Vojtěch Hájek