Vrchařská koruna

Východních Čech


Pravidla

Podstatou této akce je v období od 10.dubna do 30.listopadu zdolat všech dvacet předepsaných vrcholů a na každém pořídit dokumentační fotografii a celý komplet, nebo průběžně posílat na e-mail: vkvc.bike@atlas.cz, případně se pochlubit v fb skupině https://www.facebook.com/groups/263966564044563/ Kategorie - cyklistická, cyklistická - junioři, elektrokola, turistická. Komu se podaří zdolat všech dvacet vrcholů stává se držitelem VKVČ a obdrží diplom a bude zařazen do losování o ceny. Každý účastník VKVČ obdrží diplom za účast.

Ve VKVČ 2020 bude poprvé vyhlášena cyklistická kategorie pro juniory - věk od 0 do 18 let. Bude mít trochu jiná pravidla, než ostatní kategorie. Pokusím se v ní přilákat mladší bikery a cyklisty k účasti ve VKVČ 2020. Což se v minulých ročnících moc nedařilo, i přes rozmístění letáků ve školách a sportovištích. Vrcholy pro zdolání si budou moci vybírat ze všech vrcholů, které byli v minulých ročnících a samozřejmě ty vrcholy z VKVČ 2020. Aby si mohli vybrat bližší vrcholy svým domovům. Tento ročník bude veden, jako nultý. A podle úspěšnosti ho ve VKVČ 2021 uděláme jako první ročník.

Diplom obdrží i za zdolání jednoho vrcholu. Bude na něm uveden počet zdolaných vrcholů. Takže držitelé budou všichni.

Nezávazné přihlášení mohou sami, nebo jejich rodiče provést zde, nebo na email VKVČ. Nezáleží na pořadí, ale ujet to. Účelem této akce je motivovat veřejnost ke sportu a lásce k přírodě. STARTOVNÉ SE NEPLATÍ.