Vrchařská koruna

Plzeňského kraje


Pravidla

Základní idea Vrchařských korun - pravidla V časovém období od 1.4. do 30.10, zdolávat na kole pořadateli předem vypsaný počet vrcholů (nejčastěji 20).

Na každém vrcholku si cyklisté pořídí fotografii "selfie" a po zdolání všech předepsaných vrcholků v dané kategorii, je všechny zašlou na e-mail danému organizátorovi Vrchařské koruny. V tomto případě na e-mail waupepj@gmail.com. Z fotografie musí být poznat, že se jedná o daný vrchol, který je vypsaný pro daný ročník. Hlavní kategorií je zdolání všech dvaceti vrcholků na MTB, trekovém, nebo silničním kole. Elektrokola se nepočítají.

Zasláním fotografií, jména a bydliště dávají účastníci organizátorovi souhlas tyto fotografie a informace použít ke zveřejnění na webových stránkách, facebooku a k propagaci akce. Souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním emailu na waupepj@gmail.com. Pokud nesouhlasíte se zveřejněním jména a svých fotografií, je nutno tuto informaci výslovně uvést v emailu. V takovém případě bude držitel veden ve výčtu držitelů jako "bezejmenný".