Vrchařská koruna

Plzeňského kraje


Pravidla

  1. 1.března 2024 je start pro všechny a fotky je nutné nahrát do aplikace nejpozději do půlnoci posledního dne termínu akce 30.listopadu 2024.

Jako důkaz je třeba na každém vrcholu se vyfotit tak, aby bylo patrné, že jde o daný vrchol. Fotodokumentaci si účastníci stejně jako v ročníku 2023 ukládají do svého účtu (profilu) na webu www.vk-bike.eu (je třeba se zde zaregistrovat), tedy neposílá se již e-mailem!!!

Ve chvíli, kdy si v profilu uloží fotky ze všech vrcholů, pořadatelům bude automaticky doručena výzva ke kontrole. A pokud ta proběhne bez závad, stává se účastník držitelem VKPK 2024.

2.KATEGORIE (podle druhu "dopravy") CYKLISTÉ : Nutné je zdolat kompletní dvacítku vrcholů na jízdním kole (MTB, treking, cross, gravel, koloběžka, odrážedlo...)

ELEKTROCYKLISTÉ: Nutné je zdolat kompletní dvacítku vrcholů, přičemž uveďte, že jste vrcholy zdolávali na elektrokole.

Absolvovat všechny vrcholy je možné pouze v jednom zvoleném druhu "dopravy", nelze kombinovat!!! Prosíme o dodržování zákazu vjezdu na kole přes dané lokality. Všichni bikeři a ebikeři se VKPK účastní na vlastní nebezpečí.

Ukládáním vrcholových fotografií, jména a bydliště do svého profilu na webu www.vk-bike.eu dávají účastníci organizátorům souhlas tyto fotografie a informace použít ke zveřejnění na webových stránkách, facebooku a v tisku! Souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním emailu na info@vkv-bike.cz.

Startovné se neplatí !

Odměnou je originální e-diplom VKPK 2024.