Vrchařská koruna

Českého středohoří


Start nové hlavní kategorie MTB - základní

27.05.20 13:16:47
315x Zobrazeno

Přátelé je to tu a přinášíme vám novou kategorii MTB - základní, jejíchž 20 vrcholů je částečně odlišných od druhé hlavní kategorie MTB - Wild. Ta obsahuje původně uveřejněné vrcholy a zůstává stejná, nicméně je pro outdoorové nadšence, kterým nevadí se s kolem trmácet někdy i dlouhé úseky na rameni a to v terénu ne úplně vždy cyklistickém. Kategorii MTB - základní naproti tomu obsahuje 20 vrcholů, které lze všechny na MTB kole objezdit bezpečně a bez nějakých vyšších technických jezdeckých dovedností. Jen ty nohy potřebovat pořád budete 😉

Kategorie MTB - základní je tímto tedy oficiálně zahájena.

Máte-li někdo již vrchol nebo vrcholy z původní kategorie, který je v základní kategorii nahrazen novým, pošlete nám vaší fotku z toho vrcholu a domluvíme se. Od července už kombinovat vrcholy z obou kategorií ale nepůjde. Proto máte-li, pošlete fotky co nejdříve.

Další popisy kategorií a pravidla pro řazení do pořadí naleznete v sekci Pravidla a v popisech jednotlivých kategorií. Aktualizovaná je webová stránka vk-bike.eu i aplikace s ní spojená. Tam najdete vždy všechny dostupné informace. Naše webové stránky www.vkcs.cz budou následovat v dohledné době též.

U jednotlivých vrcholů postupně doplňuji případné nápovědy nebo rady, kudy se vydat, nebo kudy raději s kolem ne.

Tak když už to teď může svištět všem, tak hurá na to, a ať vám to všem sviští.

České středohoří za to stojí 😃

Daniel Vintera