Vrchařská koruna

Oderska


Pravidla

Jak je již psáno, tato akce je "závod" (i když ne v pravém slova smyslu) a jako takový má svá pravidla.

  1. Zdolat na kole (pouze šlapacím) v období od 1. března do 30. listopadu všech dvacet předepsaných vrcholů.

  2. Na každém vrcholu pořídit dokumentační fotografii, tak aby bylo zřejmé:

o který vrchol se jedná (přejmenuj fotku), musí jít vidět, kolo (šlapací) musí být rozpoznatelná osoba/y (povoleno selfie, i skupinové fotky) 3. Poslat všech 20 snímků (vrcholů) na email vko.bike@gmail.com v jednom emailu. Optimálně ať fotografie mají "rozumnou" velikost. Název emailu, jméno, přímení, město (bydliště) a věk, ten je důležitý pro určení kategorie ELITA, JUNIOR nebo DÍTĚ.

  • připoj text, jak jsi zdolával(a) vrcholy, kolik km a výškových metrů ujel, popř. sdílet trasu Strava, Mapy (stopař) a pod. Jakékoliv další zážitky a příhody jsou vítány, budeme je sdílet na webových stránkách i na Facebooku.

  • organizátoři si vyhrazují právo na nezařazení do soutěže pokud nebude splněno jedno nebo více pravidel viz bod 2. popřípadě o doplnění/ zaslání jiné fotografie.

  • termín zdolání (pořadí) se určuje podle data dodání všech důkazů o zdolání všech vrcholů emailem.

  • prosíme účastníky, aby se chovali ohleduplně k přírodě a případným jiným účastníkům.

  • každý účastník jede na vlastní nebezpečí.

  • hodně zdaru a úspěchů.

Zasláním fotografií, dáváš souhlas ke zveřejnění na Webových, Facebookových stránkách i v aplikaci "Vrchařské Koruny"

Budeme nesmírně rádi, když inspirujeme, babičky, dědečky, vnoučky, tatínky, maminky, syny, dcery, tetičky, strýčky, milenky i milence se psy, kočkami, papoušky k vycházce, projížďce na koloběžce, saních, elektrokole nebo invalidním vozíku. Všichni výše popsaní se pohybují bez možnosti zapsání do statistik, zisku medaile a certifikátu .