Vrchařská koruna

Valašska


Darujte krev s VKV

10.08.20 11:48:59
673x Zobrazeno

Organizační tým VKV ve spolupráci s hematologicko-transfuzním oddělením Vsetínské nemocnice připravuje 3. ročník akce s názvem Daruj krev s VKV.

enter image description here

V podstatě jde o skupinové darování krve, do kterého se může zapojit kterýkoliv z účastníků našeho projektu. Samotné darování proběhne ve středu 25. listopadu v prostorách pavilonu Patologie a centrálních laboratoří Vsetínské nemocnice.

Ale pozor. Samozřejmě to má svá pravidla. Po dohodě s vedením Vsetínské nemocnice je maximální počet dárců v rámci naší akce stanoven na 25. Ti, kteří mají zájem se připojit, se musí nejpozději do 18. listopadu registrovat e-mailem na adresu info@vkv-bike.cz. Do zprávy je třeba uvést jméno, příjmení a krevní skupinu. Pokud se chcete darování krve zúčastnit premiérově, je třeba připojit i telefonní číslo. Každému přihlášenému k odběru krve zašleme zpětně potvrzení.

V den odběru bude sraz registrovaných dárců v rámci akce Daruj krev s VKV v 7 hodin v pavilonu Patologie a centrálních laboratoří Vsetínské nemocnice. Pokud máte, vezměte si s sebou i VKV cyklodres, popřípadě VKV triko z důvodu skupinového focení.

Michal Horský