Vrchařská koruna

Pražská


Pravidla

Vrchařskou korunu pražskou získá každý cyklista, který zdolá v daném období všech 20 předepsaných vrcholů. Jako důkaz je třeba na každém vrcholu se vyfotit tak, aby bylo patrné, že jde o daný vrchol, a pak poslat všech 20 fotografií na emailovou adresu vrkopa@gmail.com. O pořadí bude rozhodovat datum a čas odeslání fotek. Pro účast není nutné se nikde registrovat a samotná účast je bezplatná. Zasláním vrcholových fotografií, jména a bydliště dávají účastníci organizátorům souhlas tyto fotografie a informace použít ke zveřejnění na webových stránkách, sociálních sítích a v tisku. Souhlas můžete kdykoli odvolat. Pokud nesouhlasíte se zveřejněním, je nutno to výslovně uvést v emailu. V takovém případě bude držitel veden ve výčtu držitelů jako „bezejmenný“.

Cyklisté se VKP účastní na vlastní nebezpečí!

Mapu vrcholů zobrazíte pod tímto odkazem: https://mapy.cz/s/nabekemetu

Ceny: Každý držitel VKP obdrží cenu (jaká ta cena bude, to nikdy předem netušíme).

Kategorie: HLAVNÍ KATEGORIE (muži) – o pořadí rozhoduje datum a čas odeslání fotek na emailovou adresu vrkopa@gmail.com. HLAVNÍ KATEGORIE (ženy) – o pořadí rozhoduje datum a čas odeslání fotek na emailovou adresu vrkopa@gmail.com. Nejmladší držitel VKP. Nejstarší držitel VKP. Nejvzdálenější držitel VKP.

Ke každému ročníku je připraven průvodce, ve kterém se můžete dozvědět o jednotlivých vrcholech všechny podstatné informace. Celý průvodce ve formátu PDF je ke stažení na stránkách www.vrkopa.cz