Vrchařská koruna

Vrchárska koruna Spiša


Pravidla

Pravidlá výzvy:

účasť je pre všetkých bezplatná. To znamená, že sa nehradí žiadne štartovné. Zároveň nie je potrebné sa vopred registrovať. Do výzvy sa zapája každý cyklista/cyklistka jednotlivo (nie skupinky). Čestný titul držiteľa cyklistickej Vrchárskej koruny Spiš získava každý, kto na klasickom horskom bicykli (nie e-biku s elektrickým pohonom) zdolá stanovených 20 atraktívnych lokalít v regióne Spiš. Ako dôkaz o ich zdolaní slúžia vaše vrcholové selfie fotografie z určených miest, ktoré nám môžete poslať na mailovú adresu našej Oblastnej organizácie cestovného ruchu Slovenský raj & Spiš, info@raj-spis.sk. Fotografie budeme následne so súhlasom zapojených cyklistov uverejňovať v príslušných fotogalériách na našej oficiálnej webovej stránke, www.vraji.sk.

Každý, kto úspešne zdolá všetkých 20 lokalít a zašle nám svoje vrcholové fotografie vrátane svojej poštovej adresy, od nás získa čestný diplom pre pokoriteľa Vrchárskej koruny Spiš spolu s malým darčekom. Spomedzi všetkých úspešných držiteľov Vrchárskej koruny navyše na konci sezóny vyžrebujeme symbolického víťaza alebo víťazku, ktorý/á od nás získa atraktívny cyklistický darčekový balíček.

Popri hlavnej kategórii vyhlasujeme Detskú vrchársku korunu Spiš pre deti do 15 rokov. Ich úlohou je zdolať na bicykli ľubovoľných 7 lokalít výzvy z celkového počtu 20. Po zaslaní fotografií z vybraných 7 lokalít na našu mailovú adresu info@raj-spis.sk od nás rovnako získajú čestný diplom a vecnú odmenu.

Zároveň vyhlasujeme aj súťaž o najkrajšiu fotografiu z Vrchárskej koruny Spiš. Pošlite nám na mailovú adresu info@raj-spis.sk okrem dokumentačných záberov zo zdolaných vrcholov a lokalít aj zvlášť označenú fotku, ktorú by ste radi zaradili do súťaže o najkrajšiu fotografiu. Môžete tak vyhrať ďalší hodnotný balíček vecných cien od OOCR Slovenský raj & Spiš. O víťazovi po ukončení výzvy rozhodne hlasovanie fanúšikov na facebookovej stránke "Vrchárska koruna Spiš".