Vrchařská koruna

Hanácka


Pravidla

Jedná se o primárně cykloturistický projekt, nikoliv závod. Držitelem VKHa se stává každý cyklista, který v daném období zdolá na jízdním kole všech 20 předepsaných vrcholů. Vrchařská Koruna Hanácka 2024 se koná v termínu od 29. března do 30. listopadu 2024.

Jako důkaz je třeba na každém vrcholu se vyfotit tak, aby bylo patrné, že jde o daný vrchol. Fotodokumentaci si účastníci ukládají do svého účtu (profilu) na webu či v aplikaci www.vk-bike.eu Ve chvíli, kdy si v profilu uloží fotky ze všech vrcholů, pořadatelům bude automaticky doručena výzva ke kontrole. A pokud ta proběhne bez závad, stává se účastník držitelem VKV.

Upozorňujeme že se nejedná o soutěž a dokončení co nejdříve nemá žádnou váhu. Na fotografii musí být vrchol, kolo a účastník; skupinové fotografie více osob jsou také v pořádku, uvítáme kreativní fotky.

Účast je bezplatná. Všichni se účastní na vlastní nebezpečí!

Chcete pomoci nebo se stát partnerem či podporovatelem našeho projektu? Budeme jen rádi, stačí napsat, děkujeme.

Zasláním vrcholových fotografií, jména a bydliště dávají účastníci organizátorům souhlas tyto fotografie a informace použít ke zveřejnění na webových stránkách, facebooku a v tisku! Souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním emailu na vkha@seznam.cz Pokud nesouhlasíte se zveřejněním, je nutno to výslovně uvést v emailu. V takovém případě bude držitel veden ve výčtu držitelů jako „bezejmenný“.