Vrchařská koruna

Hanácka


Pravidla

Jedná se o primárně cykloturistický projekt, nikoliv závod. Držitelem VKHa se stává každý cyklista, který v daném období zdolá na jízdním kole všech 20 předepsaných vrcholů. Vrchařká Koruna Hanácka se koná v termínu od 1. května do 30. listopadu.

Kategorie máme letos:

• pro dospělé účastníky (zdolání všech 20-ti cílů a vrcholů)

• pro mladší do 18-ti let máme kategorii „junior“ (10 vrcholů)

• pro elektrokola a koloběžky je vyhrazena kategorie „bez bariér“.

Jako důkaz je třeba na každém vrcholu se vyfotit tak, aby bylo patrné, že jde o daný vrchol, a pak poslat všech 20 fotografií na emailovou adresu vkha@seznam.cz K tomu je třeba připojit své jméno a místo bydliště (jen město či obec).

O pořadí rozhoduje čas doručení fotek na náš mail, ale upozorňujeme že se nejedná o soutěž a dokončení co nejdříve nemá žádnou váhu. Na fotografii musí být vrchol, kolo a účastník; skupinové fotografie více osob jsou také v pořádku, uvítáme kreativní fotky.

Pro účast není nutné se nikde registrovat a samotná účast je bezplatná. Všichni se účastní na vlastní nebezpečí!

CENY

Za dokončení VKHa chceme každému účastníkovi věnovat upomínkový předmět a certifikát, nejlépe na společném večeru k zakončení této akce, protože VKHa organizujeme jako první ročník a čeká nás ještě spousta práce, tyto infomace doplníme.

Chcete pomoci nebo se stát partnerem či podporovatelem našeho projektu? Budeme jen rádi, stačí napsat, děkujeme.

Zasláním vrcholových fotografií, jména a bydliště dávají účastníci organizátorům souhlas tyto fotografie a informace použít ke zveřejnění na webových stránkách, facebooku a v tisku! Souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním emailu na vkha@seznam.cz Pokud nesouhlasíte se zveřejněním, je nutno to výslovně uvést v emailu. V takovém případě bude držitel veden ve výčtu držitelů jako „bezejmenný“.